Оголошення про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Махнівській сільській раді та оголошення конкурсу на заміщення вакантної

 

У К Р А І Н А

МАХНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОЗЯТИНСЬКОГО  РАЙОНУ  ВІННИЦЬКОІ  ОБЛАСТІ

 

                                               Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

16 грудня 2019  року №70

 

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Махнівській сільській раді та оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади  спеціаліста І категорії - юрисконсульта

 

                      Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002р. №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» зі змінами та доповненнями, розпоряджаюсь:

 

1. Оголосити 16 грудня 2019 року конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста  І категорії – юрисконсульта Махнівської сільської ради (текст оголошення додається).

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, стаж роботи на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше двох років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше трьох років, досвід роботи з комп'ютерними програмами.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

·         заява про участь у конкурсі;

·         особова картка (форма П-2 ДС);

·         автобіографія;

·         дві фотокартки розміром 4x6

·         копія документа про освіту

·         копія паспорта

·         електронна декларація про доходи за 2018 рік.

2. Секретарю виконавчого комітету Махнівської сільської ради Маліванчук Н.Д.:

2.1. Забезпечити опублікування повідомлення про конкурс, умови його проведення та вимоги до претендентів на офіційному веб-сайті сільської ради та засобах масової інформації  (газета «Вісник Козятинщини»).
2.2. Довести зміст цього розпорядження до відома працівників сільської ради.
2.3. Забезпечити прийом документів від претендентів на заміщення вакантної посади протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

3.Затвердити:

 

3.1.  Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Махнівській сільській раді (додається).

 

3.2. Склад конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Махнівській сільській раді. (додається).


3.3. Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в виконавчому комітеті Махнівської сільської ради (додається).


3.4. Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» (додається).

 

 

Сільський голова                                         П.В.Кузьмінський