Рішення 25 сесії 7 скликання

Про виконання сільського бюджету за І півріччя 2019 року

Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих ним у міжсесійний період

Про розгляд заяв та звернень громадян, установ та організацій

Про прийняття на баланс сільської ради водопроводу, скважини, водонапірної вежі та затвердження акту прийому-передачі об'єктів соціальної сфери

Про передачу водопроводу, скважини, водонапірної вежі на баланс КП "Джерело"

Про збільшення статутного фонду КП "Джерело" Махнівської сільської ради та затвердження Статуту КП "Джерело" Махнівської сільської ради в новій редакції 

Про проведення поточного ремонту сільського клубу по вул. Шкільна, 40 в с. Махнівка, Козятинського району, Вінницької області (бувше приміщення лікарні)

Про надання відпустки сільському голові 

Про надання матеріальної допомоги на поховання

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту "Нове будівництво водопровідної мережі в с. Медведівка, Козятинського району, Вінницької області "коригування"

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Поточний ремонт стадіону в с. Махнівка Козятинського району Вінницької області"

Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об'єкта будівництва "Поточний ремонт пам'ятника Захисника Вітчизни в с. Мшанець Козятинського району Вінницької області"

Про надання дозволу КП "Джерело" на придбання глибинних насосів

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Вівдюку П.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадян в межах населених пунктів, на території Махнівської сільської ради

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Про надання дозволу гр. Бриндюк Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення сільськогосподарського виробництва

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Про припинення права власності та права постійного користування на земельну ділянку

Про надання згоди на відведення земельної ділянки у власність громадянину для ведення особистого селянського господарства

Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

Про розгляд заяв та звернень  громадян

Про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)